PIELĘGNACJA SKÓRY

 

Kosmetyka zapobiegawcza EXTRAVEN®

Regularna i prawidłowa pielęgnacja skóry twarzy, szyi i dekoltu ma wpływ nie tylko na poprawę, zdrowy wygląd skóry ale także na procesy naturalnego starzenia się skóry i stopnia jego zaawansowania.

Produkty kosmetyczne BV Laboratorium z linii EXTRAVEN® zawierające beta-glucan owsiany, olej owsiany i ekstrakt z otrąb owsianych, oczyszczają, pielęgnują oraz chronią skórę.

Celem zabiegu kosmetycznego produktami linii EXTRAVEN EXPERT (kompletny zestaw 7. produktów lub zestawy dedykowane dla skóry wrażliwej lub naczyniowej, suchej lub dojrzałej, mieszanej lub tłustej) poprzez oczyszczenie skóry, złuszczenie powierzchniowych warstw naskórka, zastosowanie maseczki, odpowiednio dobranego do rodzaju skóry kremu jest zwiększenie/poprawa przenikalności składników aktywnych w głąb skóry, zawartych w produktach kosmetycznych BV Laboratorium.

Poprzez dostarczenie skórze odpowiednich składników aktywnych wpływają one na utrzymanie i poprawę jej kondycji. Ponadto charakteryzują się działaniem nawilżającym - zwiększającym wilgotność skóry i hypoalergicznym.

W zależności od oceny stanu skóry, rekomendujemy dla skóry wrażliwej lub naczyniowej Uniwersalny krem do twarzy, dla skóry suchej lub dojrzałej Globalny krem do twarzy, dla skóry mieszanej lub tłustej Specjalny krem do twarzy, dla każdego rodzaju skóry Kremu do szyi i dekoltu.

Pierwsze efekty po zabiegu są zarówno widoczne - blask, świeży wygląd, jak i odczuwalne - gładkość w dotyku.

Dobrą kondycję skóry osiągniemy poprzez połączenie umiejętności specjalisty usług kosmetycznych / kosmetologicznych z doborem odpowiedniego produktu kosmetycznego, uwzględniając indywidualne potrzeby skóry.

 

EXTRAVEN®4 YOUR SKIN

Zabieg EXTRAVEN®4 YOUR SKIN wykonywany jest każdorazowo zestawami kosmetyków (którego bazą są: mleczko do demakijażu, peeling do twarzy, maseczka do twarzy, krem do szyi i dekoltu) dedykowanymi dla skóry:
1. Wrażliwej lub naczyniowej - Uniwersalny krem do twarzy
2. Suchej lub dojrzałej - Globalny krem do twarzy
3. Mieszanej lub tłustej - Specjalny krem do twarzy


4 etapy stosowania produktów EXTRAVEN EXPERT

1. Oczyszczenie. Mleczko owsiane
Skórę zwilżyć ciepłą wodą oczyszczoną, następnie oczyścić mleczkiem owsianym, zmyć ciepłą wodą oczyszczoną, jeszcze raz nałożyć bardzo cienką warstwę mleczka owsianego w celu pozostawienia warstwy ochronnej (film) aby ochronić skórę przed ewentualnym podrażnieniem.
2. Peeling owsiany
Po nałożeniu bardzo cienkiej warstwy, masować skórę delikatnie wilgotnymi dłońmi; zmywać dokładnie ciepłą wodą oczyszczoną.
3. Maseczka owsiana
Bardzo cienką warstwę nałożyć wilgotnymi dłońmi na zwilżoną ciepłą wodą oczyszczoną skórę; zmyć dokładnie ciepłą wodą oczyszczoną.
4. Ochrona i przywrócenie równowagi skórze. Krem
Delikatnie wmasować odpowiednio dobrany do rodzaju i stanu skóry krem.

Maksymalnie 45-minutowy zabieg pielęgnacyjny, wykonuje się każdorazowo zgodnie z obowiązującymi standardami z użyciem wody oczyszczonej. Zastosowanie masażu uzależnione jest od rodzaju i stanu skóry.

Sekret dobrego wyglądu skóry, stanu skóry tkwi w systematycznej, naturalnej pielęgnacji.

W celu ochrony skóry zaleca się stosowanie kremów dedykowanych do pielęgnacji domowej z linii EXTRAVEN PERSONAL - Uniwersalny krem do twarzy, Globalny krem do twarzy, Specjalny krem do twarzy, Krem do szyi i dekoltu, Krem do twarzy PERSONAL MEN.

EN / DE